BİZE ULAŞMAK ÇOK KOLAY

İletişim Bilgilerimiz

Telefon Numaramız: 0 312 623 61 20

E-Posta Adresimiz: info@frigyayapi.com.tr

Güçlü Yapıların Arkasında Biz Varız

Övünç duyulacak bir geçmiş ile tüm hedeflenen başarıları, sonraki kuşaklara bırakmak adına faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde en iyiler içerisinde olmayı, orta vadede ülkemizde, uzun vadede ise tüm dünyada adımızı duyurabilmeyi hedeflemekteyiz. “Sağlam Yapılarla Sağlam Geleceğe” ilkesinden hareketle, hizmet verdiğimiz sektörlerde doğru, kaliteli, güvenilir ürünler sunmak, verilen hizmet sonrası müşteri memnuniyetini karşılamak, bizden bekleneni tam mükemmeliyetçi ilke ile sunabilmeyi amaçlamaktayız.

Firmamız, faaliyetlerine 1990 yılında başlayan, inşaat sektöründeki tecrübesiyle yapı kimyasalları üretimini profesyonel olarak yürütmektedir.
Dağıtım kanallarındaki etkinliğimizi, uzman kadrosumuzu ve Araştırma – Geliştirme faaliyetlerine verdiğimiz önemli düzeydeki kaynaklarımızı sizler için kullanmayı ilke edindik. Frigya Yapı Kimyasalları olarak, Ankara’nın Polatlı ilçesindeki üretim tesisimiz ve depolarımızla, talepteki ani ya da mevsimsel değişiklikleri karşılamadaki başarımızı, gerek kapasite planlaması gerek sipariş üzerine üretimdeki etkinliğimiz ile sağlamaktayız.